Apartamenty Na Wspólnej etap II

Wyjątkowe pod względem skali i architektury budynki powstały na terenie Osiedla „Jagiełły” i stanowią niebanalne uzupełnienie jednego z najpopularniejszych miejsc zamieszkania w Łodzi. Architekturę projektu tworzy układ dwóch brył o zmiennej wysokości od 5 do 12 kondygnacji naziemnych, oferujących wygodne 1, 2, 3 i 4-pokojowe apartamenty o powierzchni od 27 do 97 m2.
Strona www
80
Ilość mieszkań
4
liczba pięter
26-75
powierzchnia
Q3 2018
termin oddania

Opis inwestycji

Projekt deweloperski – „Apartamenty na Wspólnej” to niebanalna pod względem architektury i standardu propozycja na łódzkim rynku mieszkaniowym. Nowatorskie obiekty powstały na terenie popularnego osiedla mieszkaniowego im. Władysława Jagiełły, u zbiegu ulic Zgierskiej i Wspólnej. Inwestorem była firma BUDOMAL, zaś wykonawcą projektu międzynarodowa pracownia AHR Architects. Układ urbanistyczny projektu zawiera się w dwóch budynkach o zróżnicowanej wysokości, połączonych częścią wspólną – ogrodowym patio z placem zabaw, dostępną wyłącznie dla mieszkańców. Integralna część konstrukcji stanowi garaż podzielony na dwie części podziemną (poziom -1) oraz parterową. Budynek wysoki liczy 12 kondygnacji zaś obiekt zlokalizowany frontem do ulicy Zgierskiej 5 kondygnacji mieszkalnych. W każdym z obiektów dostępne będą 1, 2, 3 i 4 pokojowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 26 do 96 m2. Przyjazna technologia, nowoczesne rozwiązania energooszczędne, dbałość o jakość oraz korzystne warunki zakupu zachęciły klientów do zakupu mieszkań w inwestycji „Apartamenty na Wspólnej”. Marka i doświadczenie firmy BUDOMAL to gwarancja dobrej transakcji.

Celem zapewnienia przyszłym mieszkańcom Apartamentów na Wspólnej produktu najwyższej jakości Inwestor powierzył wykonanie projektu międzynarodowemu zespołowi architektów – wielokrotnie nagradzanej w prestiżowych konkursach branżowych firmie AHR.
Biuro projektowe AHR to jedna z najdłużej działających firm architektonicznych w Europie, którą wspiera ponad 180-letnie globalne doświadczenie oraz zespół 450 specjalistów działających w 13 lokalizacjach na świecie. Wyznawana przez Architekta filozofia indywidualnego podejścia do każdego projektu pozwoliła uzyskać niebanalną przestrzeń, pełną ciekawych rozwiązań w zakresie funkcji i architektury.

Apartamenty na Wspólnej zaprojektowano zgodnie z najnowszymi światowymi trendami oraz oczekiwaniami Inwestora, tworząc wyjątkową i przyjazną mieszkańcom przestrzeń. Ponadto w efekcie wnikliwych poszukiwań optymalnych dla przyszłego użytkownika rozwiązań uzyskano projekt charakteryzujący się:

  • Elastycznością i prostotą planów mieszkań, czytelnością układu oraz możliwością strefowania, co zapewnia łatwość późniejszych indywidualnych zmian w aranżacji lokalu.
  • Optymalną architekturą fasady, zapewniającą najlepszy widok i nasłonecznienie mieszkań.
  • Nowoczesnymi rozwiązaniami energooszczędnymi, które wymiernie przekładają się na ograniczenie kosztów eksploatacji mieszkania oraz zużycia mediów.
  • Najwyższym komfortem akustycznym, termicznym i świetlnym.
  • Kameralną przestrzenią rekreacyjną, odizolowaną od codziennego szumu miasta, uzyskaną dzięki wyniesieniu dziedzińca pomiędzy budynkami ponad poziom otaczających ulic.
  • Ponadto Inwestor zadbał by do każdego lokalu przynależał taras (o max. powierzchni 62 m2) lub balkon (w największych apartamentach balkony o łącznej powierzchni 22 m2

 

menucross-circle